Łódź Retkinia
ul. Armii Krajowej
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
288 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
5434
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1977
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Oferuję duże trzypokojowe mieszkanie (M-4) z balkonem i dużą piwnicą na osiedlu Retkinia (ul. Armii Krajowej/ul. Kusocińskiego). Mieszkanie jest na IV piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie jest do odświeżenia, W mieszkaniu ewentualnie trzeba wymienić instalację elektryczną, której koszt wyniesie około 5000 złotych oraz wymienić płytki w łazience. Mieszkanie jest nieumeblowane, posiada solidnie ułożone płytki ceramiczne na całej powierzchni podłogi, które nie wymagają wymiany lub mogą być bazą do ułożenia paneli. W mieszkaniu są plastikowe okna w dobrym stanie. Mieszkanie jest usytuowane około 100 metrów od przystanku autobusowego (linie 55, 80, 99, N2) i około 300 metrów od przystanku tramwajowego (linie 10, 12, 18), a podróż do Centrum Łodzi zajmuje około 20 minut. W pobliżu są liczne sklepy (Lidl, Biedronka, Aldi, Galeria Retkińska) oraz Ogród Botaniczny, a po drugiej stronie ulicy są tereny zielone – Las Brus i „górka Retkińska”. Sąsiedzi są mili i wyrozumiali, spółdzielnia jest przyjazna. Przed blokiem jest parking, a w pobliżu są parkingi strzeżone. Mieszkanie nie jest zadłużone ani obciążone. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Do mieszkania przypisana jest duża piwnica.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1977 roku
  • Łódź, Retkinia, ul. Armii Krajowej
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Retkinia, Armii Krajowej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.