Warszawa Białołęka
ul. Skarbka z Gór
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
679 000
Powierzchnia
69
Cena za m²
9770
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2006
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Białołęce, w którym znajdują się 2 zamykane pokoje, w jednym z nich zabudowana szafa, garderoba, tzn. zabudowana szafa, do której można wejść, gdzie znajduje się mnóstwo miejsca na przechowywanie, duży salon, otwarta kuchnia oraz łazienka, w której jest wanna oraz duża zabudowana szafka, gdzie również możemy przechowywać wiele rzeczy. Mieszkanie znajduje się na 3 (ostatnim) piętrze. Posiada urokliwe skosy, niewątpliwą zaletą jest brak okien dachowych i piękny widok na zieloną okolicę.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu, gdzie są place zabaw itp. Jest to ostatni blok na tym osiedlu, dzięki czemu zyskujemy piękny widok z okna na zieloną okolicę oraz widok na parking i nasze auto, ponieważ do zakupu jest również jedno naziemne miejsce postojowe. Wygodne wejście na osiedle oraz do klatki za pomocą karty, bez konieczności wpisywania kodu czy szukania kluczy.
Wejście do klatki jako jedyne w tym bloku znajduje się od strony parkingu, co jest również zaletą, jak również to, że jest w centralnej części bloku (strzałka na zdjęciu). Mieszkanie posiada tzw. balkon francuski, co jest świetną alternatywą dla braku balkonu. Powierzchnia to 59m2, ze skosami 69m2 (skosy nie są po całych ścianach, dlatego bardzo nadają uroku). Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego. Zapraszam do obejrzenia, mieszkanie ma naprawdę ogromny urok i jest bardzo przytulne.
Możliwość przesłania dodatkowych zdjęć.
Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,50 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2006 roku
  • Warszawa, Białołęka, ul. Skarbka z Gór
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Białołęka, Skarbka z Gór Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.