Łódź
ul. Stocka
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
178 000
Powierzchnia
32
Cena za m²
5506
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1952
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, ul. Stocka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, ul. Stocka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, ul. Stocka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, ul. Stocka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, ul. Stocka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, ul. Stocka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone w bloku z cegły przy ul. Stockiej. Nieruchomość o powierzchni 32,33 m2. Składa się z przestronnego ( 18 m2 ) pokoju, z którego jest wyjście na loggię, ślepej, rozkładowej kuchni ( 5,6 m2), łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie z ogromnym potencjałem, do generalnego remontu. Możliwość zaaranżowania w kuchni małej sypialni lub utworzenia jednego przestronnego pokoju z aneksem kuchennym. Koszty utrzymania to około 400zł ( woda podgrzewana bojlerem gazowym, ogrzewanie miejskie). Blok ogrodzony z możliwością parkowania na posesji. Odrębna własność. Nieruchomość idealna pod inwestycję. Zapraszam na prezentację.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,33 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1952 roku
  • Łódź, ul. Stocka
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź, Stocka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.