Ogłoszenie usunięte

Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Polna Połczyn-Zdrój

dom szeregowy, 5 pokoi Połczyn-Zdrój, ul. Polna. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Połczyn-Zdrój ul. Polna

-
-
132
5 pok.
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Przytulny skrajny szeregowiec z garażem na dwa samochody i dużym ogrodem.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej w Połczynie- Zdroju. Jest to idealna oferta dla rodziny ceniącej spokój i lokalizację z dala od miejskiego zgiełku.

LOKALIZACJA

Połczyn-Zdrój to uzdrowiskowa miejscowość. Zielona okolica oferuje czyste powietrze, sąsiedztwo lasu . W tych atrakcyjnych okolicznościach przyrody możesz zamieszkać w domu z własnym ogrodem. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze, przychodnia, szpital, restauracje, punkty usługowe, szkoły podstawowe i średnie, przedszkola, żłobek oraz place zabaw.

NIERUCHOMOŚĆ

Powierzchnia mieszkalna prezentowanej nieruchomości to 132 m2 (+ 42 m skosy na poddaszu użytkowym). Usytuowana jest na działce o powierzchni 520 m2. Na uwagę zasługuje duże okno tarasowe od strony salonu, świetnie doświetlające przestrzeń dzienną. Za nim znajduje się taras obrośnięty winogronem. Budynek posiada 4 kondygnacje.

1.Parter. Ganek, przestronny salon - 30 m2 i otwarta kuchnia z jadalnią oraz WC. Kuchnia wraz z wyposażeniem i zabudową pozostaje w cenie zakupu nieruchomości (zmywarka, płyta gazowa, mikrofalówka, okap, piekarnik). Z salonu wychodzi się na ogród i piękny zadaszony taras – miejsce letniego wypoczynku i możliwości spożywania posiłków przez 6 miesięcy w roku.
2.Piętro. Na piętro prowadzą drewniane schody z podświetleniami. 1 duża sypialnia z zabudowaną szafą komfort (4,2 m), 3 małe sypialnie idealne dla dzieci lub gości, łazienka z wanną.
3.Poddasze. Suszarnia i pokój gościnny z wyjściem na duży taras.
4.Piwnica. 2 kotłownie: gazowa- piec dwufunkcyjny i tradycyjna na drewno, garaż dwustanowiskowy,2 pomieszczenia gospodarcze

Na ogrodzie znajdują się dwie szklarnie, budynek gospodarczy, wędzarnia i duża wiata na drewno
Dom wybudowany został w 1988 roku. Nie wymaga remontów, jest zadbany i stopniowo były w nim przeprowadzane prace takie jak:
- wymiana instalacji elektrycznej, wymiana wewnętrznych schodów z betonowych na schody z drewna dębowego,
- remont generalny górnej łazienki,
- ocieplenie budynku i wykończenie elewacji,
- remont piwnicy,
- remont instalacji c.o.,
- wymiana pieca gazowego i na drewno,
- 2022 r. - generalny remont kuchni.

ZALETY NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość wyposażona jest w:
okna PCV,
rolety zewnętrzne,
instalację antenową,
instalację światłowodową,
ogrzewanie podłogowe w łazience na piętrze,
grzejniki we wszystkich pomieszczeniach (instalacja miedziana),
podłogi w pokojach wykonane są z deski sosnowej,
piec gazowy dwufunkcyjny, piec na drewno,
elektrycznie otwierana brama wjazdowa.
Posesja jest ogrodzona z czterech stron. Na ogród wyprowadzona jest instalacja elektryczna oraz woda. Podjazd do garażu wyłożony jest kostką brukową, z boku posesji znajduje się dodatkowa brama i wybrukowane miejsce postojowe.
Dom ma niskie koszty utrzymania.

MEDIA:
Prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód,

Cena 590.000 zł

  • ul. Polna, Połczyn-Zdrój, powiat świdwiński  
  • Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 132 m², 5 pokoi wybudowany w 1988 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 520 m², długość działki: 12 m, szerokość działki: 6 m  
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym  
  • Taras, piwnica, garaż na 2 samochody  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy pustak
  • Dach blacha
  • Okna plastikowe
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Wyposażenie internet, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka

Aktualne domy na sprzedaż

15
dom szeregowy, 4 pokoje Popielewo

380 000

129

4 pok.

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Popielewo, tylko 8 km od Połczyna-Zdroju oraz około 60 km od morza. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni i gotowego domu bez dodatkowych nakładów finansowych. Dom o powierzchni 129,7 m² to lok...

Zobacz ogłoszenie
17
inny, 3 pokoje Połczyn-Zdrój, ul. Polna

745 000

110

3 pok.

NOWA WZBOGACONA OFERTA Dom o podwyższonym standardzie, nowoczesny wraz z garażem i altaną ogrodową. • Cena:745.000 zł (6.773 zł/m²) • Rynek: wtórny • Forma własności: własność • Charakterystyka domu: ok.110 m², 3/4 pokoje/open space , 2 łazienki; stan: wysoki standard, styl nowoczesny, w pełni umebl...

Zobacz ogłoszenie
24
dom wolnostojący, 5 pokoi Świdwin, ul. Nowomiejska

460 000

110

5 pok.

Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, prywatnym dojazdem, dwoma ogrodami i garażem, w centrum miasta, które już wkrótce stanie się centrum polsko-amerykańskiej współpracy militarnej. *** W SKRÓCIE: - Dom o pow. uż. 75m2 (rzeczywista pow. 110m2 + pom. gosp.) - Garaż murowany, pow. 20m2, z kanałe...

Zobacz ogłoszenie
6
dom wolnostojący Świdwin

550 000

114

Na sprzedaż: dom w Świdwinie - w sam raz dla rodziny lub jako doskonała inwestycja w związku z planowanym stacjonowaniem myśliwców F-35 w bazie wojskowej w Świdwinie. Wiąże się z tym, iż do miasta w 2027 roku przybędzie około 1000 żołnierzy amerykańskich wraz z rodzinami! Na sprzedaż dom wolnostoją...

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący, 5 pokoi Rąbino

599 000

120

5 pok.

Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie w Poznaniu. Dom usytuowany jest w miejscowości RĄBINO, otoczony dookoła, leśnym krajobrazem. Funkcjonalna przestrzeń z pięknie zaprojektowanym ogrodem i dwoma tarasami, spełni oczekiwania rodziny lub pary szukającej spokoju i komfortu w świetnej lokalizacji...

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący, 5 pokoi Świdwin

700 000

180

5 pok.

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z garażem, o powierzchni 180 mkw. Składa się z 5 pokoi i 2 łazienek. W piwnicy znajdują się dodatkowe pomieszczenia oraz garaż. Działka jest indywidualna, o powierzchni 450 mkw. Dom położony jest w centrum miasta, na spokojnej ulicy, w zwartej z...

Zobacz ogłoszenie