Bolechowice

działka budowlana na sprzedaż

Cena
550 000
Powierzchnia
1511
Cena za m²
364
Ogłoszenie
Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 1 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 2 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 3 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 4 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 5 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 6 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 7 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 8 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 9 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 10 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 11 Działka budowlana Bolechowice. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

|
Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana w Bolechowicach
Działka budowlana usytuowana w bocznej uliczce, z dojazdem wydzieloną drogą wewnętrzną, utwardzoną. Droga kończy się na działce.
Działka płaska i nieregularnym kształcie. Wymiary 37,5x57x60x18 m, od drogi szer. 37,5m. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Oznaczenie w planie 48 MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Łączna powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 50% powierzchni działki budowlanej możliwej do zabudowy, zgodnie z maksymalnym wskaźnikiem powierzchni zabudowy. Wysokość budynków do 9 m.
Media: kanalizacja, prąd gaz, woda.
Atrakcyjnie położona działka, w pobliżu Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie, Dolina Bolechowicka, Kobylańska i Kluczwody, a zarazem niewielka odległość do Krakowa.
Istnieje możliwość dokupienia działki 12 ar bezposrednio obok.

  • Bolechowice, gmina Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1511 m².
  • Długość: 57 m, szerokość: 37 m
  • Ogrodzenie: inne
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bolechowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.