Janów
ul. Żarecka
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
790 000
Powierzchnia
220
Cena za m²
3591
Pow. działki
1900
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1955
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 5 pokoi Janów, ul. Żarecka. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam piękny dom na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej usytuowany na granicy Janowa i Złotego Potoku. Dom o charakterze siedliska wiejskiego, z dużą pięknie zagospodarowaną działką. Posiada wykończenie w wysokim standardzie - drewniane drzwi i podłogi
( parkiet, deski ), marmurowy kominek. Materiały wykończeniowe dobierane były z najwyższą starannością i nie szczędzono na nie środków finansowych. Kuchnia zabudowana na wymiar .Okno tarasowe w kuchni z wyjściem na taras. Część okien zabezpieczona żaluzjami antywłamaniowymi, we wszystkich oknach folie przeciwwłamaniowe. Dwie łazienki i toalety ( na każdym piętrze ). Na posesji znajdują się dwa duże budynki gospodarcze w bardzo dobrym stanie. Dom w niedużej części podpiwniczony. Pod dwoma budynkami gospodarczymi znajdują się niewielkie pomieszczenia, które kiedyś służyły jedno jako piwnica na węgiel, a drugie jako spiżarnia. W domu wszystkie media oprócz gazu ( butla ). Na działce pięknie zagospodarowany ogród. Znajduje się w nim drewniana altana, dwie wodne kaskady, dwa oczka wodne z ozdobnymi rybkami. Ogród obsadzony pięknymi roślinami. W pełni zagospodarowany. Działka na tyle duża i przestronna, że można wybudować na niej drugi dom, lub wykorzystać pod działalność gospodarczą , możliwa również agroturystyka ew inna działalność usługowa z zakresu turystyki . W lecie możliwość ustawienia basenu o bardzo dużych wymiarach.
Budynek jest ociepl ony, nie wykonano jednak elewacji w oczekiwaniu na remont drogi. Obecnie droga jest już wyremontowana a wykonanie elewacji zostawiamy nowemu właścicielowi według jego gustu i osobistej wizji domu.
Ważne!! Dom wraz z posesją i ogrodem zostały wycenione przez rzeczoznawcę na kwotę 800 000. ( operat do wglądu ).
Polecam!!!!
Sprzedaje bezpośrednio właściciel!

  • ul. Żarecka, Janów, powiat częstochowski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², 5 pokoi, wybudowany w 1955 roku
  • Działka 1900 m², wymiary działki: w kształcie liter L
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie wysoki standard, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, wiata, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: inny, dach: blachodachówka, okna drewniane
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: drewniane
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Janów, Żarecka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.