Wola Radziszowska

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
310 000
Powierzchnia
3450
Cena za m²
90
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 1 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 2 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 3 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 4 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 5 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 6 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 7 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 8 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 9 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 10 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 11 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 12 Działka budowlana Wola Radziszowska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Posiadam na sprzedaż działkę w całości budowlaną o powierzchni 34,5 ara,  regularny kształt, szerokość 37 m, długość 94 m, o lekkim nachyleniu na południe. Do sprzedawanej działki przynależy ½ udziałów w drodze dojazdowej o długości 90 m szerokości 4 m.
Dla zabudowy działki wydano pozwolenie na budowę projektu domu o powierzchni 196 m2 Dom w Ismenach (pracownia Archon) oraz garażu wolnostojącego dwustanowiskowego. Zatwierdzony projekt domu uwzględnia zamianę garażu na 35 m2 mieszkanie np. dla seniorów lub gości.
Z działki roztacza się bardzo ładny widok na otaczające Wole Radziszowską wzgórza. W pobliżu działki znajduje się stacja PKP (około 300 m), dojazd do centrum Krakowa koleją aglomeracyjną trwa około 30 minut. Do centrum Woli Radziszowskiej gdzie znajduje się szkoła podstawowa, centrum handlowe i kościół jest około 1500 m.
Polecam dla osób które chcą wyprowadzić się poza miasto i chcą szybko rozpocząć budowę domu.

  • Wola Radziszowska, gmina Skawina, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3450 m².
  • Szerokość: 37 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wola Radziszowska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.