Ninków
Ninków
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
600 000
Powierzchnia
5000
Cena za m²
120
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 8 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 9 Hala/magazyn Ninków, Ninków. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Sprzedam hale przemysłowe magazyny dom weselny sklep w miejscoweści Ninków na trasie Przysucha Szydłowieć budynik znajdują się na działce 620/1+ działda budowlana 1h po drugiej stronie drogi 181/2, 181/3 ,181/4          

  • Ninków, Ninków, gmina Borkowice, powiat przysuski
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 5000 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ninków, Ninków Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.