Zagrody Zgórsko

hala/magazyn na sprzedaż Bez pośrednika

Hala/magazyn Zagrody Zgórsko
Cena
5 999 999
Powierzchnia
1200
Cena za m²
5 000
Zagrody Zgórsko · 5 999 999 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Hala/magazyn Zagrody Zgórsko. Zdjęcie 1
Hala/magazyn Zagrody Zgórsko. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 180 000 zł na prowizji pośrednika!

Zapraszamy do odkrycia unikatowej oferty - hali magazynowo- biurowej o imponującej powierzchni 1200 m²! To niezwykłe miejsce, które z pewnością spełni wszystkie oczekiwania Twojej firmy.

Ta dwupoziomowa nieruchomość oferuje nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę. Na parterze i piętrze znajdują się dwie przestronne hale, obie wyłożone wysokiej jakości płytkami. Dodatkowym atutem jest obecność windy towarowej, ułatwiającej szybki i bezproblemowy transport.

Nasza hala została zaprojektowana i wykończona z dbałością o najwyższy standard. Dziesięć nowoczesnych pomieszczeń biurowych, wykończonych płytkami lub panelami, tworzą ergonomiczną przestrzeń do efektywnej pracy. Dwa osobne wyjścia oraz dwie klatki schodowe zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dla pracowników.

Trzy eleganckie łazienki, w tym jedna z pięknymi płytkami marmurowymi Tubądzin, to elementy, które nadają charakteru i prestiżu temu miejscu. Dodatkowo, dwie kuchnie umożliwiają pracownikom korzystanie z wygodnych stref wypoczynku.

Teren utwardzony, pokryty wysokiej jakości kostką brukową, sprawia, że m codzienna logistyka staje się przyjemnością. Dodatkowo, działka o imponującej powierzchni 4000 m² pozwala na rozwój, przygotowaliśmy miejsce pod dodatkową halę panelową.

To nie tylko hala magazynowo- biurowa - to inwestycja w sukces Twojej firmy. Odkryj piękną i spokojną okolicę, gdzie pracownicy będą mieli możliwość efektywnej pracy, a Twoja firma będzie rozwijać się w komfortowych warunkach. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

  • Zagrody Zgórsko, gmina Sitkówka-Nowiny, powiat kielecki
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 1200 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.