Łódź
ul. Pabianicka
nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 599 000
Powierzchnia
550
Cena za m²
2907
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 8 Nieruchomość komercyjna Łódź, ul. Pabianicka. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni 550 m2 położony w Łodzi na pograniczu dzielnicy Śródmieście i Górna .Rok budowy 2015 wszystkie media miejskie w budynku . Okna oraz drzwi 3 szybowe aluminiowe o wysokim standardzie . stan budynku do wykończenia pod swoje zapotrzebowanie, nadaje się na apartamenty jak i na siedzibę firmy medycznej , biura ,usługi, sklep itp położony przy dużym osiedlu mieszkaniowym (bloki) naprzeciw zadbanego parku .W pobliżu pełna infrastruktura jak sklepy ,szkoły ,szpital Kopernika ,blisko do komunikacji miejskiej .możliwość rozbudowy i nadbudowy budynku o dodatkowe 250 m2 niewielkim kosztem a nawet 450m2 co daje nam łącznie około 1000 m2 ( wydane aktualne WZ ).Budynek zbudowany z cegły pełnej oraz pustaka ceramicznego ,stropy , stropodach i klatka schodowa żelbetowe duże wysokości lokali powyżej 3 metrów
powierzchnie otwarte możliwość przystosowania i aranżacji do własnych potrzeb .więcej szczegółów i informacji tel.
Skontaktuj się z ogłoszeniodawc

  • ul. Pabianicka, Łódź
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 550 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Łódź, Pabianicka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.