Łańcut
ul. Armii Krajowej
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
250 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
5208
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łańcut, ul. Armii Krajowej. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Do sprzedania jasne, funkcjonalne mieszkaniene w ŁAŃCUCIE, na ul. Armii Krajowej, o pow. 48m2, umeblowane, 2 oddzielne pokoje, balkon, oddzielna kuchnia, do wszystkich pomieszczeń wejścia z przedpokoju, 2 piętro (ostatnie), z piwnicą. Możliwość zrobienia aneksu w salonie, wykorzystując kuchnię jako dodatkowy pokój. Ogrzewane własną instalacją gazową.
Blok usytuowany blisko centrum miasta, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe. Nieduże osiedle po rewitalizacji w 2020 roku.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Łańcut, ul. Armii Krajowej
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łańcut, Armii Krajowej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.