Nowe

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
478 000
Powierzchnia
260
Cena za m²
1 838
Nowe · 478 000 zł
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 1
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 2
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 3
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 4
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 5
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 6
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 7
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 8
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 9
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 10
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 10
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 1
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 2
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 3
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 4
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 5
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 6
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 7
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 8
Hotel/pensjonat Nowe. Zdjęcie 9

Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. oferuje sprzedaż 2 budynków mieszkalnych, w tym budynku mieszkalnego o pow. 260 m2 z poddaszem użytkowym w miejscowości Nowe, blisko Wisły, na granicy województwa świętokrzyskiego i lubelskiego, w trójkącie turystycznym pomiędzy Sandomierzem, Bałtowem, Kazimierzem Dolnym i Janowcem.Drugi dom to mały dom o pow. 60 m2 z salą "przyjęciową" na imprezy okolicznościowe.
2 oddzielne wejścia do budynku.
Okolica pełna lasów, łąk, sadów, wąwozów. Oaza zielni i ciszy.
Na terenie obiektu znajdują się : oczko wodne, plac zabaw dla dzieci, mini park linowy dla dzieci, miejsca plenerowe do organizowania ognisk, grilla, zabaw tanecznych. Do działki przylega las 0,5 ha.
Obiekt znajduje się na działce o pow. 3200 m2.
Media: prąd, woda, ekologiczna oczyszczalnia ścieków, ogrzewanie piecem węglowo-drzewnym 50 KW oraz drugim piecem typu holcgaz na drewno.
Sala przyjęć imprezowych wyposażona w klimatyzację, obok sali także zadaszona scena taneczno-gastronomiczna.
Teren obiektu pełen zieleni, duży parking dostępny dla gości. Pokoje z aneksami kuchennymi oraz toaletami, w dwóch oddzielnych niezależnych obiektach z oddzielnymi wejściami ogrzewanie stanowią kominki.
W przypadku sprzedaży aktualni właściciele gwarantują bezpłatną pomoc w adaptacji obiektu dla własnych potrzeb.
Cena obiektu obejmuje całe aktualne wyposażenie (meble, urządzenia, sprzęt).
Bliższe informacje w naszej agencji tel. [numer].




Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: HOMEserwis (licencja nr: 18756)

  • Nowe, gmina Ożarów, powiat opatowski
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 260 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.