Słupsk
ul. Portowa
hala/magazyn na sprzedaż Bez pośrednika

Hala/magazyn Słupsk, ul. Portowa
Cena
3 600 000
Powierzchnia
1834,21 m²
Cena za m²
1 963
Słupsk · 3 600 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Hala/magazyn Słupsk, ul. Portowa. Zdjęcie 1
Hala/magazyn Słupsk, ul. Portowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 108 000 zł na prowizji pośrednika!

nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo – socjalną zlokalizowana w Specjalnej Słupskiej Strefie Ekonomicznej.
powierzchnia użytkowa budynków:
1. część produkcyjna – 1446,97 m2
2. część socjalno-biurowa dwukondygnacyjna – 387,24 m2
Rok budowy - 2009
Media:
Do nieruchomości doprowadzona jest sieć wodno – kanalizacyjna, gazowa i elektryczna. Ogrzewanie gazowe.

Działka w kształcie czworoboku nieregularnego, z łagodnym spadkiem w kierunku południowym. Teren nieruchomości w pełni zagospodarowany, częściowo utwardzony, zapewniający dojazd pojazdów dostawczych. Dojazd do nieruchomości korzystny – z ulicy Portowej skręt w ulicę utwardzoną (działka nr 41)

  • ul. Portowa, Słupsk
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 1834,21 m²
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.