Białogard

działka siedliskowa na sprzedaż

Cena
170 194
Powierzchnia
3958
Cena za m²
43
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 1 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 2 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 3 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 4 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 5 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 6 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 7 Działka siedliskowa Białogard. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam działkę zagrodową w Białogardzie o powierzchni 3958 m2, o wymiarach 81,56 - 35,51 - 70,88- 76,78 mb. Wzdłuż najdłuższego boku przebiega droga gruntowa prowadząca do nieruchomości od pętli autobusowej i drogi nr 163 Wałcz - Kołobrzeg w odległości ok. 40 km od Kołobrzegu (można dopłynąć rzeką kajakiem :) ponieważ nieruchomości graniczą z rzeką Parsętą na jej odcinku spływnym). Działka przylega do gruntów rolnych o powierzchni 2,69 ha klasy IV - VI częściowo zadrzewionych. Obydwie działki mają założoną księgę wieczystą. Na działce rolnej znajduje się zarośnięte starorzecze. Został złożony wniosek o zgodę na odtworzenie lustra wody w tym starorzeczu. Działki znajdują się na obrzeżu miasta Białogard, w granicach administracyjnych.W odległości 800 m znajduje się pętla autobusowa. Działka jest nieuzbrojona a sąsiednie nieruchomości korzystają z własnych studni. Linia energetyczna znajduje się w odległości ok. 80 m. W sąsiedztwie znajdują się obiekty pieczarkarni, gospodarstwo rolne oraz obiekt noclegowo-szkoleniowy. Gaz nie jest doprowadzony. Sprzedaż obiektu w całości, cana za 1 m2 wyliczony z całości oferowanej nieruchomości wynosi 5,51zł za m2.

  • Białogard, powiat białogardzki
  • Działka siedliskowa o powierzchni 3958 m².
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Białogard Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.