Szczecin Niebuszewo
ul. Zygmunta Krasińskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
419 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
6983
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2002
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Mieszkanie o pow. około 60 m², składa się z dwóch rozkładowych pokoi: 23 m² , z wyjściem na duży balkon - 7m² typu loggia (balkon od strony płd-zach z widokiem na teren zielony). Drugi pokój 13 m² , kuchnia 9m² (kafelki, meble w zabudowie). Osobna toaleta oraz łazienka z toaletą i kabiną prysznicową, obie w glazurze i terakocie. Wszystkie pomieszczenia mieszkania łączy przestronny przedpokój. Ogrzewanie: piec gazowy dwubiegowy, bardzo niski czynsz - 173 zł, zawiera również opłatę za wodę. Mieszkanie posiada bardzo dobrą lokalizację, ponieważ znajduje się u zbiegu centrum i dzielnicą Niebuszewo, bardzo dobrze skomunikowane, w pobliżu sklepy, targowisko Manhattan, przedszkole, plac zabaw i szkoły oraz poczta. Mieszkanie bezpośrednio od właścicieli, bez pośredników. Oprócz mieszkania do sprzedania garaż murowany, znajdujący na podwórku posesji, wjazd bramą, otwieraną na pilota. Koszt garażu 42 tys.- do negocjacji.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 2002 roku
  • Szczecin, Niebuszewo, ul. Zygmunta Krasińskiego
  • Balkon, piwnica, garaż, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Niebuszewo, Zygmunta Krasińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.