Kacice
44
działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 010 000
Powierzchnia
31496
Cena za m²
32
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Kacice. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Kacice. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Kacice. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Kacice. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Kacice. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni ponad 3h, ok 30a stanowi część budowlana. Działki są w trakcie podziału (zatwierdzonego przez UMiG Słomniki)-mapa podziału w załączeniu. Została wytyczona droga wzdłuż działek budowlanych, 2 działki po 10a, działka 18arowa i pozostała część rolna. Działki budowlane są płaskie, z aktualnym MPZP i spełniają normy dotyczące budowy domów jednorodzinnych.
w kształcie prostokątów. Znajdują się w miejscowości Kacice Gm. Słomniki, ok 20km na północ od Krakowa. Po drugiej stronie drogi znajduje się woda i prąd, sieć gazowa jest w trakcie realizacji, z terminem na przyszły rok. Teren działki oczyszczony, w pełni uregulowane sprawy własnościowe, z aktualnie wytyczonymi granicami. Spokojna okolica, dobrze skomunikowana. Stacja kolejowa 1,5km, do Centrum Słomnik 4km, do szkoły podstawowej 2km, do nowobudowanego węzła S7 w Widomej 6km.
Oferta bezpośrednia od właściciela

  • 44, Kacice, gmina Słomniki, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 31496 m² (3.15 ha).
  • Numer ewidencyjny działki: 107, 108, 110
  • Długość: 720 m, szerokość: 43 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda nieprzyłączona, szambo, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Kacice Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.