Lublin Kalinowszczyzna
ul. Lwowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
355 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
9861
Piętro
3 / winda
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Kalinowszczyzna, ul. Lwowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ulicy Lwowskiej, na trzecim piętrze, z balkonem, piwnicą, po generalnym remoncie (w tym wymiana instalacji elektrycznej). Mieszkanie jest jasne (ekspozycja okien na południowy wschód), ciepłe (niskie koszty ogrzewania), świetnie skomunikowane. W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie, przystanki autobusowe, szpital, kościół. Monitoring w pobliżu budynku i na klatce schodowej, winda.

Sprzedaż bezpośrednia, zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m²
  • 3 piętro w budynku z windą
  • Lublin, Kalinowszczyzna, ul. Lwowska
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lublin Kalinowszczyzna, Lwowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.