Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Włocławek Południe ul. Gajowa
43 000 zł
2 867 zł/m²
15 m²
Włocławek Południe , Gajowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam miejsce parkingowe z księgą wieczystą , na osiedlu Południe ( JEDNOSTKA E ) przy ul. Gajowej
Parking ogrodzony , zamykany szlabanem i bramą z pilota .
Zapraszam pod numer kontaktowy .
-
ul. Gajowa, Włocławek Południe
-
Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 15 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy