Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników
ul. Jagiellońska Sosnowiec Centrum

Garaż/miejsce parkingowe Sosnowiec Centrum, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska

99 000
7 071 zł/m²
14
Sosnowiec Centrum, Jagiellońska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam murowany garaż w centrum Sosnowca okolice ul. Jagiellońskiej o powierzchni 14 m2 z księgą wieczystą (użytkowanie wieczyste gruntu).
Garaż jest po remoncie w wysokim standardzie, przede wszystkim suchy, dobrze wentylowany, ciepły w zimie - ekspozycja na południe.
Instalacja elektryczna z licznikiem.

Oferta jest skierowana do posiadaczy aut klasy średniej, premium oraz aut elektrycznych, które można w spokoju naładować nie martwiąc się o dostępność ładowarek.
Tel. [numer]
Cena 99 tys.

  • ul. Jagiellońska, Sosnowiec Centrum  
  • Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 14 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
20000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat