Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Rosnowo
43 000 zł
1 955 zł/m²
22 m²
Rosnowo
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż garaż murowany z kanałem położony w miejscowości Rosnowo, gm. Manowo. Garaż posiada dostęp do prądu. Odrębna księga wieczysta. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.
-
Rosnowo, gmina Manowo, powiat koszaliński
-
Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 22 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj