Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Łuków os. Leona Klimeckiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojego samochodu, motocykla lub po prostu dodatkowej przestrzeni magazynowej? Mam na sprzedaż zadbany garaż murowany, znajdujący się w bezpiecznym kompleksie garaży w świetnej lokalizacji.
Lokalizacja i otoczenie
Gdzie: Przy samym osiedlu Klimeckiego, usytuowany w ciągu innych garaży.
Wjazd: Wygodny i bezproblemowy dojazd od strony ul. Przemysłowej.
Okolica: Spokojna, cicha i bezpieczna okolica – stały ruch innych właścicieli dodatkowo zniechęca nieproszonych gości.
Wyposażenie i stan techniczny
Konstrukcja: Solidny budynek murowany (w zabudowie szeregowej).
Zabezpieczenie: Wytrzymałe, solidne drzwi garażowe gwarantujące pełne bezpieczeństwo.
Prąd: W pełni sprawna instalacja elektryczna oraz oświetleniowa.
Licznik: Własny, indywidualny licznik energii elektrycznej – rozliczasz się tylko za to, co sam zużyjesz.
Dlaczego warto?
Garaż idealnie sprawdzi się jako ochrona auta przed mrozem, śniegiem i słońcem, ale także jako prywatny warsztat do majsterkowania lub magazynek na opony, rowery, sprzęt sezonowy czy narzędzia. Własny punkt z prądem i oświetleniem w tej lokalizacji to ogromny atut!
Kontakt i cena
Cena: 74500zł
Garaż dostępny od zaraz. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i obejrzenia na żywo! Jeśli nie odbieram, proszę o krótką wiadomość SMS – na pewno oddzwonię.
-
os. Leona Klimeckiego, Łuków, powiat łukowski
-
Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 15 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
15000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Podobne nieruchomości komercyjne na sprzedaż