Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Kwidzyn ul. Józefa Hallera
76 000 zł
4 222 zł/m²
18 m²
Kwidzyn, Józefa Hallera
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję garaż o powierzchni 18 m², idealny do przechowywania pojazdu lub innych przedmiotów.
Garaż znajduje się przy ulicy Hallera, za budynkiem nr 15.
Ogłoszenie prywatne, bez pośredników.
Cena do negocjacji.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
-
ul. Józefa Hallera, Kwidzyn, powiat kwidzyński
-
Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 18 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
15000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
15000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy