Bieniowice

działka rolna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
105 000
Powierzchnia
18000
Cena za m²
6
Ogłoszenie
Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 1 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 2 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 3 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 4 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 5 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 6 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 7 Działka rolna Bieniowice. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Nieruchomość się składa z dwóch kawałków o całkowitej pow. 450m.X40m. (Idealny pasek) Pole orane od dziesiątki lat co spowodowało że ziemia jest bogata i idealna dla rolnika. Położenie działek jest tuż przy jeziorze Spalona, na granicy rzeki Kaczawa.
Największym atutem działki jest fakt że droga dojazdowa z głównej ulicy jest bezpośrednio dołączona do działek. Nie trzeba jeździć po sąsiednich polach.

  • Bieniowice, gmina Kunice, powiat legnicki
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 18000 m² (1.8 ha).
  • Ogrodzenie: siatka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bieniowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.