Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Katowice Piotrowice
ul. Franciszka Zabłockiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
380 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
8 837
Piętro
2 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2016
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Urządzony apartament z teleopieką dla seniorów.
W standardzie mieszkania jest system teleopieki, recepcja i wsparcie bardzo życzliwego personelu.

O WNĘTRZU
Sprzedam wygodne mieszkanie dostosowane stylem i funkcjonalnością dla osób starszych. Mieszkanie pozbawione jest wszelkich barier architektonicznych i spełnia wymogi osób na wózkach inwalidzkich.
Mieszkanie o powierzchni 43 m2 w nowym budownictwie z windą, to wnętrze, któremu nadano blask i wyjątkowość. Po generalnym wykończeniu, z zaprojektowaną kuchnią na wymiar zachwyca każdą osobę, która wkracza w progi tego mieszkania.
Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym
- 1 sypialnia
- łazienka z bezbrodzikową kabiną
- przedpokój
- duży balkon
- miejsce parkingowe
Blok został wybudowany w 2016 roku. 
Mieszkanie przytulne i komfortowe.

BEZPIECZEŃSTWO, POMOC I OPIEKA
Podstawowym elementem bezpieczeństwa osób wymagających pomocy i schorowanych jest możliwość wezwania pomocy o każdej porze dnia i nocy. Usługa realizowana jest przez system przywoławczy (tzw. HomeCare), który zainstalowany jest w mieszkaniu. W razie nagłego zdarzenia jednym przyciskiem można połączyć się z całodobowym centrum monitoringu i wezwać wykwalifikowanego pracownika.
Ponadto w ramach podniesienia bezpieczeństwa zastosowano następujące rozwiązania:
- podjazdy,
- antyposlizgowe posadzki,
- cichobieżne windy,
- ogrodzony teren kompleksu,
- monitoring osiedla,
- system kart dostępu.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajdujące się w nowym budownictwie Kryształowa Enklawa w Bażantowie, zwanym jako ,,Miasto w mieście". To miejsce łączy w sobie zróżnicowane funkcje mieszkaniowe wraz z handlem i usługami, obiektami sportowymi, przychodniami i terenami rekreacyjnymi. Bogatą ofertę posiada Centrum medyczne SIGNUM, która posiada kontrakt z NFZ i pracuje dla większości prywatnych ubezpieczycieli. Jednym słowem - wszędzie blisko.

PRZYJAZNE OTOCZENIE i ERGONOMICZNOŚĆ BUDYNKÓW
Centralnym punktem Kryształowej Enklawy jest wspólny teren parkowy z mnóstwem zieleni, ławeczkami i oświetlonymi ścieżkami spacerowymi. Są także: pergole, fontanna i oczko wodne. 
W budynkach zastosowano doskonałą termikę, a także ergonomiczne i niezależne ogrzewanie, które zapewnia wysoki standard cieplny przy niskich kosztach.

STRFA MIESZKAŃCA
Wspólnym elementem enklawy jest przyjaźnie urządzona strefa mieszkańca - KLUB SENBIORA, który składa się z recepcji, salonu dziennego, biblioteki z kącikiem karcianym i szachowym, połączona z tarasem i letnim ogrodem. Jest to miejsce spotkań, wykładów, pokazów, zajęć kulturalnych. Nad przytulnym i klimatycznym wnętrzem czuwa pracownik recepcji, który jest do dyspozycji mieszkańców. Salon klubowy organizuje także wyjazdy na imprezy kulturalne.
Z kolei w pobudzaniu aktywności fizycznej mieszkańców wspiera Centrum Sportu Bażantowo, który proponuje ciekawe programy aktywności, typu: nordic walking, ćwiczenia grupowe, turnieje gier towarzyskich.

DODATKOWE INFORMACJE
Na zdjęciach przedstawiono poglądowy wygląd mieszknia. Mieszkanie wykończone w podobnym, klasycznym standardzie, wraz z meblami kuchennymi, zabudowana szafą w korytarzu i wyposażeniem w salonie.
Zamontowano także wyposażenie AGD (lodówka w zabudowie, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, okap). Koszt ok. 5 500 zł.
Cena obejmuje także meble kuchenne i łazienkowe. Jest możliwość wykupienia wyposażenia dodatkowego (sofa, stół, zasłony, dekoracje) cena do ustalenia.
Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ JEST ZWOLNIONY Z ZAPŁATY 2% PCC.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2016 roku
  • Katowice, Piotrowice, ul. Franciszka Zabłockiego
  • Balkon, ogródek, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Katowice Piotrowice, Franciszka Zabłockiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.