Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Jastrzębnik

działka budowlana na sprzedaż

Cena
120 000
Powierzchnia
1000
Cena za m²
120
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Bezposrednio do sprzedania, pojedynczo lub łącznie - 3 działki budowlane w Żabiej Woli/Jastrzębnik, powiat Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1000 m2 każda.

Działki o regularnym, prostokątnym kształcie, krótszym bokiem przylegające do ulicy Rolniczej, w której znajdują się media (prąd, woda). Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z opcją nieuciążliwych usług, do wysokości 3 kondygnacji oraz z zachowaniem 60% powierzchni biologicznie czynnej.
Działki puste, suche i słoneczne, położone w sąsiedztwie podobnych działek z zabudową jednorodzinną. W okolicy las i rzeka Mrowna z urokliwymi miejscami zachęcającymi do spacerów, jazdy rowerem oraz innych form aktywnego wypoczynku. Okolica spokojna i cicha, a jednocześnie z dobrym dojazdem samochodem lub autobusem do Warszawy oraz do Grodziska Mazowieckiego, gdzie znajdują się połączenia kolei podmiejskich PKP i WKD oraz wiele innych wygód w tym supermarkety, targ miejski, basen, dom kultury z multikinem.

Odległości:
Trasa Katowicka - 2 km
Urząd Gminy Żabia Wola – 3 km
Szkoła - 4 km
Grodzisk Mazowiecki - 11 km
Węzeł A2 - 17 km
Suntago – 17 km
Warszawa - 30 km

  • Jastrzębnik, gmina Żabia Wola, powiat grodziski
  • Działka budowlana o powierzchni 1000 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Jastrzębnik Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.