Budy Zosine
ul. Batalionu "Zośka"
działka budowlana na sprzedaż

Cena
210 000
Powierzchnia
1500
Cena za m²
140
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 1 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 2 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 3 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 4 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 5 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 6 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 7 Działka budowlana Budy Zosine, ul. Batalionu "Zośka". Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną działkę budowlaną z nasadami 1500 m. kw. w Budy Zosine gm. Jaktorów woj. mazowieckie. Media w drodze dojazdowej do działki,cena za m. kw. 140 zł, działka uzyskała warunki zabudowy na budynek zabudowy jednorodzinnej (możliwość zmiany).Przyjemna spokojna i cicha okolica blisko z naturą i przyrodą. Wszelkie informacje pod nr.tel.

  • ul. Batalionu "Zośka", Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m².
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Budy Zosine, Batalionu "Zośka" Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.