Nowa Sól
ul. Wandy
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
150 000
Powierzchnia
23
Cena za m²
6522
Piętro
1
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Nowa Sól, ul. Wandy. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dzien dobry do sprzedania mam kawalerkę 23m2 w Nowej Soli na ulicy Wandy. Mieszkanko jest wyremontowane i niee wymaga żadnego wkaldu finansowego.Ogrzewanie gazowe,budynek w tym roku został ocieplony wiec wysokość rachunków za ogrzewanie została zminimalizowana.W mieszkaniu jest podłaczony internet+telewizja UPC.W skład nieruchomości wchodzi również pomieszczenie gospodarcze (komórka) na wewnetrznym podworku.
W razie pytań zapraszam do kontaktu Piotr.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Nowa Sól, ul. Wandy
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Nowa Sól, Wandy Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.