Stargard Centrum
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
375 000
Powierzchnia
102
Cena za m²
3676
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Stargard Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

MIESZKANIE, CENTRUM
UL. PIŁSUDSKIEGO - 102m2 / 4 pokoje.

Przestronne mieszkanie w centrum Miasta. Kamienica z jednej strony ocieplona - zrobiona elewacja. Z drugiej strony od głównej ulicy - planowana renowacja.
Wejście do klatki z obydwóch stron (z podwórka i od ul. Piłsudskiego). Nowy dach, klatka schodowa w dobrym stanie. Sąsiedzi pomocni i bezproblemowi, panuje miła atmosfera.
Łazienka, z jednej strony pozbijane kafle (z powodu niedawnej wymiany w całej kamienicy centralnego ogrzewania) gotowa do własnej aranżacji.

ZARZĄDCA ZAN - CZYNSZ 850 ZŁ (W TYM OGRZEWANIE, CIEPŁA WODA, WYWÓZ ŚMIECI I UTRZYMANIE CZĘŚCI WSPÓLNYCH).

DUŻA PIWNICA.

MIESZKANIE CZYSTE, GOTOWE DO ZAMIESZKANIA BĄDŹ PRZEROBIENIA PO SWOJEMU DO MIESZKANIA CZY DOWOLNĄ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZĄ (Z DOBRĄ LOKALIZACJĄ).

OPCJA ZAMIANY NA MNIEJSZE MIESZKANIE Z DOPŁATĄ - DO ROZWAŻENIA.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 102 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Stargard, Centrum, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana przedwczoraj
Stargard Centrum, marsz. Józefa Piłsudskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.