Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Namysłów
ul. Władysława Stanisława Reymonta
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
250 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
3 399
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Sprzedam mieszkanie usytuowane jest na III piętrze przy ul. Reymonta w Namysłowie. Łączna powierzchnia mieszkania to 73,55m2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni, oddzielnej łazienki i toalety + balkon w kształcie prostokąta. Pokój duży (salon) posiada ok. 19m2 , reszta pokoi - każdy z trzech pozostałych po ok. 10-12m2 powierzchni, kuchnia ok. 8m2, przedpokój - ok. 9m2, łazienka + toaleta razem ok. 5m2. Balkon posiada ok. 9m2.

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Remont został wykonany z najwyżej jakości materiałów. W całym mieszkaniu zostały wymienione we wszystkich pokojach wewnętrzne drzwi z litego drewna dębowego, z wyjątkiem dużego pokoju i kuchni gdzie jest wstawiona szeroka opaska również z litego drewna dębowego. Dodatkowo wymienione zostały zewnętrzne drzwi z wyżej wymienionego materiału z nowym progiem wyłożonym z kafelek.
W całym mieszkaniu wymieniono wszystkie wewnętrzne parapety z blachy na granitowe parapety o grubości 3cm i na balkonie na zewnątrz również na granitowe. W każdym z pokoi i w kuchni zamontowano wewnętrzne rolety podgumowane. Dodatkowo w dwóch pokojach od zachodu założone zostały dwie rolety zewnętrzne.
W trzech pokojach założone są panele na podłodze, natomiast w kuchni i w pokoju usytuowanym za kuchnią na podłodze położone są kafelki panelowe.
Łazienka i toaleta również przeszła kapitalny remont. W toalecie nowa ubikacja, stelaż na ścianie, lustro, umywalka, kafle na podłodze i podwieszony sufit z nowym oświetleniem. W łazience podobnie - wstawiona nowa wanna, umywalka, lustro, szafki na wymiar, kafle na podłodze i ścienne. Nowy wymieniony gazowy podgrzewacz wody - Junkers.
Również wymieniono stare kable elektryczne w całym mieszkaniu na nową instalację i nowe rury miedziane do wody oraz rury miedzine do gazu. Całe mieszkanie pomalowane.
Kuchnia posiada nowe meble na wymiar z litego drewna dębowego z zabudowaną zmywarką, piekarnikiem, płytą gazową i koszem Cargo ( pozostające na wyposażeniu mieszkania ) . Na podłodze również nowe kafelki i ścienne pomiędzy stojącymi meblami a wiszącymi szafkami na ścianie.
Na balkonie położono również nowe mrozoodporne kafle, pomalowano balkon farbą.

Więcej inf. pod nar tel.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,55 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Namysłów, ul. Władysława Stanisława Reymonta
  • Balkon
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Namysłów, Władysława Stanisława Reymonta Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.