Miechów
ul. Podmiejska
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
340 000
Powierzchnia
2600
Cena za m²
131
Ogłoszenie
Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 1 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 2 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 3 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 4 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 5 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 6 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 7 Działka budowlana Miechów, ul. Podmiejska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę 26 arów wraz z budynkiem gospodarczym z aktualnym pozwoleniem na budowę o wymiarach 23m x 11m, który może służyć jako budynek mieszkalny, biuro, warsztat lub magazyn. Budynek w trzech poziomach z możliwością osobnych wejść na każdą z nich.
Poziom-1 Część warsztatowa, w której znajdują się dwa stanowiska plus kanał naprawczy, pomieszczenie przeznaczone na kotłownię oraz łazienkę. Plac utwardzony, wysokość w bramach 4,2m.
Parter (biuro lub mieszkanie) Kuchnia, Salon, Łazienka, Pokój.
Poddasze całe do adaptacji. Ciąg komunikacyjny na każdy poziom, częściowo wykonana kanalizacja wewnętrzna oraz zewnętrzna.
Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum -2km, stacja paliw-1,1 km, dworzec PKP-1,3 km, dworzec PKS-1,3 km, ścieżka rowerowa-300m, szkoła- 2,3km, stacja diagnostyczna-800m. Na działce znajduje się studnia, do której doprowadzona jest instalacja pod pompę głębinową.
Media: Prąd, woda
Bezpośrednio od właściciela. Okolica cicha i spokojna.

  • ul. Podmiejska, Miechów, powiat miechowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 m².
  • Wymiary działki: 23m x 11m
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Miechów, Podmiejska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.