Przemyśl
ul. Klementyny Hoffmanowej
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
4626
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1990
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam przestronne, własnościowe, mieszkanie w Przemyślu przy ul. Hoffmanowej 9. Mieszkanie znajduje się na parterze czterokondygnacyjnego, ocieplonego bloku z lat 90. Przystosowane jest do zamieszkania go przez osobę poruszającą się na wózku inwalidzkim, poprzez podjazd i wyciągarkę na korytarzu, odpowiednią szerokość drzwi i dostęp do pomieszczeń toaletowych.
Mieszkanie ma 64,64 m2. Składa się z trzech samodzielnych pokoi, w tym jednego wielkości 25m2, jasnej kuchni, łazienki z wanną i osobnej toalety. Do mieszkania przynależy piwnica. Wysokość miesięcznych opłat, na które składają się gaz, ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, opłata za wywóz śmieci, w rozliczeniu na 4 osoby, wynosi około 700 zł. Ogrzewanie z EMPECu.
Mieszkanie ma duży zadaszony balkon, z którego widok wychodzi na przynależny do bloku teren zielony, dostępny wyłącznie dla mieszkańców budynku, z małym placem zabaw dla najmłodszych i altanką oraz ławkami dla starszych. Przed blokiem znajduje się zamknięty szlabanem parking, dostępny jedynie dla mieszkańców. Blok zabezpieczony jest poprzez monitoring ( kamery znajdują się wewnątrz klatki schodowej i na zewnątrz bloku). W obrębie sąsiadujących ulic znajdują się kościół, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, poczta i apteki.
Cena mieszkania jest do negocjacji i wynosi 299000 zł. W cenie tej istnieje możliwość pozostawienia mebli kuchennych wraz z dostępnym w kuchni sprzętem, lustrzanej szafy wnękowej znajdującej się w salonie i mebli stanowiących zabudowę przedpokoju.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,64 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z 1990 roku
  • Przemyśl, ul. Klementyny Hoffmanowej
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Przemyśl, Klementyny Hoffmanowej Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.