Zakopane Olcza
ul. Walkosze
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
964 000
Powierzchnia
77
Cena za m²
12500
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1998
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane Olcza, ul. Walkosze. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Apartament w Zakopanem o powierzchni 77,12m2 składającego się z dwóch sypialni, przestronnego salonu i dużej otwartej kuchni. Dwie łazienki (jedna łazienka w sypialni), druga łazienka w przedpokoju. Dodatkowo zamykane pomieszczenie obecnie używanie jako schowek w apartamencie o powierzchni ok 10m2, możliwość wykorzystania w innym celu / przebudowy. Do apartamentu jest dodatkowo piwnica o powierzchni ok 5m2. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Sprzedany z całym wyposażeniem. Możliwość podziału na dwa apartamenty.

Lokal znajduje się w Zakopanem ok 4 km od centrum ul. Krupówki. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum Zakopanego - dojazd w sezonie bez korków. W okolicy do 200m. przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, restauracja, poczta polska, kościół, szkoła...

Apartament obecnie wynajmowany jest sezonowo turytom i generuje satysfakcjonujący dochód. Apartament sprawdzi się również jako przestronne i komfortowe mieszkanie.

Zapraszam do zobaczenia apartamentu / na żywo / .

Sprzedaż bezpośrednio przez Właściciela.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77,12 m²
  • parter w 3-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1998 roku
  • Zakopane, Olcza, ul. Walkosze
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zakopane Olcza, Walkosze Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.