Lidzbark Warmiński

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
135
Cena za m²
2215
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Lidzbark Warmiński. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie usytuowane na I piętrze zabytkowej kamienicy, świetnie zlokalizowane. W pobliżu sklepy, szpital, szkoły, Komenda Policji i pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie w pełni wyposażone, należy je odświeżyć. Do mieszkania przynależy obszerna piwnica (20m2), miejsce parkingowe naziemne i ogródek. Polecam

  • Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 135 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Lidzbark Warmiński
  • Piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • Okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Lidzbark Warmiński Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.