Ligota Toszecka
ul. Wiejska
działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
210 000
Powierzchnia
20000
Cena za m²
11
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Ligota Toszecka, ul. Wiejska. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Ligota Toszecka, ul. Wiejska. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Ligota Toszecka, ul. Wiejska. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam bezpośrednio działkę rolno - budowlaną o łącznej powierzchni 20000m2 położoną w miejscowości Ligota Toszecka, gmina Toszek, powiat gliwicki. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej- z Ligoty Toszeckiej na Kotulin, zadbana, świetnie nadająca się pod stadninę koni(hotel dla koni), oraz pod hodowlę zwierząt. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej dojazd do Gliwic oraz najważniejszych miast aglomeracji śląska nie stanowi problemu. Bardzo dobry dojazd do A4 /węzeł Łany, 10min., 5min od Toszka, 25 min jazdy samochodem od Gliwic. Zapraszam do kontaktu

  • ul. Wiejska, Ligota Toszecka, gmina Toszek, powiat gliwicki
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 20000 m² (2 ha).
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ligota Toszecka, Wiejska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.