Świdnica Kraszowice
ul. Sadowa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
859 000
Powierzchnia
139
Cena za m²
6180
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2018
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Świdnica Kraszowice, ul. Sadowa. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Wykończony i w pełni wyposażony apartament w Świdnicy przy ulicy Sadowej o powierzchni 139 m2. Lokal składa się z dużego ( 49 m2)salonu , połączonego z kuchnią ( meble, blaty granitowe, pięciopalnikowa indukcja, kuchenka, lodówka) oraz osobną spiżarnią. Trzy sypialnie, największa z garderobą. Duże , panoramiczne okna z roletami elektrycznymi. Łazienka z oknam, z wanną, prysznicem, podwójną umywalką ( 9,6 m2 ). Osobne wc na poziomie salonu. Pomieszczenie gospodarcze z piecem co, pralką. Z salonu wyjście na balkon ( ponad 9 m2), a nad salonem osłonięty i kameralny taras - 40 m2. Wejście bezpośrednio z zewnątrz, z parkingu. Apartament posiada garaż z wnęką na rowery o powierzchni 30 m2 oraz przynależne miejsce postojowe na parkingu. Ogrzewanie gazowe podłogowe. Klimatyzacja. Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem, umeblowaniem, gotowa do wprowadzenia.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 139 m²
  • parter w 1-piętrowym apartamentowcu bez windy z 2018 roku
  • Świdnica, Kraszowice, ul. Sadowa
  • Taras, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Świdnica Kraszowice, Sadowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.