Działka na sprzedaż bez pośredników Budków
355 000 zł
51 zł/m²
7 000 m²
Budków
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam lub zamienię dom i budynki gospodarcze siedlisko prz drodze DK 74
-
Budków, gmina Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski
-
Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 7 000 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
71000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości