Brodowo

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rolno-budowlana Brodowo
Cena
95 000
Powierzchnia
1051 m²
Cena za m²
90
Brodowo · 95 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rolno-budowlana Brodowo. Zdjęcie 1
Działka rolno-budowlana Brodowo. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 2 900 zł na prowizji pośrednika!

Mam do sprzedania działkę położoną w atrakcyjnej lokalizacji - wieś Brodowo, gmina Świercze w powiecie pułtuskim.
Powierzchnia działki to 1051 m2 z wydanym zezwoleniem i warunkami na zabudowę całoroczną. Posiada wyodrębnioną księgę wieczystą.
Działka jest ogrodzona przeze mnie. Przy pobliskiej drodze jest wodociąg, oraz prąd.
Brodowo położone jest 5 km od miejscowości Świercze gdzie znajdują się sklepy, szkoła, apteka przychodnia oraz stacja PKP na linii Warszawa-Gdańsk. Do Warszawy pociągi kursują co około godzinę, a podróż trwa 45 min.
W pobliskim Strzegocinie też są sklepy, szkoła.
Działka położona jest 10 km od Nasielska i 35 km od lotniska w Modlinie co czyni lokalizację działki bardziej atrakcyjną z potencjałem rozwojowym okolicy.
Zainteresowane osoby proszę okontakt telefoniczny [ nie e-mail )

  • Brodowo, gmina Świercze, powiat pułtuski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1051 m².
  • Media: woda
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.