Działka na sprzedaż bez pośredników Czarna Wieś
324 225 zł
99 zł/m²
3 278 m²
Czarna Wieś
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Czarna Wieś, gmina Rajgród, powiat grajewski
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3 278 m²
-
Dojazd asfalt
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
65000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości