Działka na sprzedaż bez pośredników Gozdanin
60 000 zł
53 zł/m²
1 137 m²
Gozdanin
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Gozdanin, gmina Mogilno, powiat mogileński
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1 137 m²
-
Ogrodzenie siatka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
12000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat