Działka na sprzedaż bez pośredników Zakole-Wiktorowo
523 000 zł
123 zł/m²
4 235 m²
Zakole-Wiktorowo
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę 4235m2. Połowa działki jest budowlana, a w drugiej połowie jest rolna. Działka ma ok. 17m szerokości i 251m długości. Działka ma dostęp do ulicy i wody z wodociągu. Również przy ulicy znajduje się linia napowietrzna 3-fazowa. Działka znajduje się w okolicy Mińska Mazowieckiego, 5 minut pieszo od dworca kolejowego. Atutem działki jest to, że jest w spokojnej i cichej okolicy, bez miejskiego zgiełku. Nr działki: 51 Zakole-Wiktorowo. Cena za działkę budowlaną: 150 zł, a za rolną: 100 zł za m2. Do negocjacji, jestem otwarty na propozycje. Zapraszam do kontaktu: Cezary, nr tel.
-
Zakole-Wiktorowo, gmina Mińsk Mazowiecki, powiat miński
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4 235 m²
-
Wymiary Szerokość: 251 m
-
Media woda
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
105000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
105000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości