Działka na sprzedaż bez pośredników Dorsze
125 000 zł
53 zł/m²
2 340 m²
Dorsze
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka nr 65 w miejscowosci Dorsze, działka jest regularna prostokątna. Na działce prąd, woda i inne przylącza w drodze.
Dojazd asfaltowy. Na działke zostały złożone dokumenty o wydanie warunków zabudowy.
-
Dorsze, gmina Kalinowo, powiat ełcki
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2 340 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 65
-
Wymiary Długość: 100 m, szerokość: 23 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości