Zagórz Dolina

działka rolna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rolna Zagórz Dolina
Cena
289 000
Powierzchnia
4200 m²
Cena za m²
69
Zagórz Dolina · 289 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rolna Zagórz Dolina. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 1 godzinę temu
Działka rolna Zagórz Dolina. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 8 700 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,18 ha, położona w miejscowości Dolina, gmina Zagórz, powiat sanocki, województwo podkarpackie.

W skład nieruchomości wchodzą:
- działka nr 724/16 o powierzchni 42 arów,
- działka nr 723 o powierzchni 76 arów.

Grunty położone są w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu państwowego oraz rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Teren zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt z naturą.

Około 8 arów działki nr 724/16 stanowi las jodłowy z drzewostanem ok. 80-letnim, pozostała część to teren otwarty.

Dojazd całoroczny drogą urządzoną, kamienistą (wcześniej asfaltową).

W pobliżu znajduje się sieć energetyczna.

Nieruchomość położona jest na pograniczu Sanoka i Zagórza, z dobrym dostępem komunikacyjnym do miasta.

  • Zagórz Dolina, powiat sanocki
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4200 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.