Grala-Dąbrowizna

działka rolna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rolna Grala-Dąbrowizna
Cena
11 000
Powierzchnia
2248 m²
Cena za m²
5
Grala-Dąbrowizna · 11 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rolna Grala-Dąbrowizna. Zdjęcie 1
Działka rolna Grala-Dąbrowizna. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 300 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam nieruchomość rolną o powierzchni 2248 m² położoną w pobliżu miejscowości Grala-Dąbrowizna, gmina Skórzec, powiat siedlecki. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych nr 411 i 412, obręb geodezyjny Grala-Dąbrowizna. Nieruchomość położona jest w terenie łąk i pól, około 200 metrów od najbliższych zabudowań wsi i 180 metrów od drogi asfaltowej (Droga Wojewódzka nr 803). Wzdłuż tylnej granicy działki przepływa ładny strumyk. Powierzchnia jest płaska. Dojazd drogą gruntową w dobrym stanie. Działka położona na obszarze NATURA2000, w użytkowaniu rolniczym - możliwość uzyskiwania dopłat bezpośrednich i rolno-środowiskowych.

UWAGA!! W tej lokalizacji posiadam na sprzedaż również działkę nr 404 o powierzchni 1713 m² widoczną na zdjęciach i w załączonej tabeli.

Informacje o działce:
- wymiary: około 15,5 m x 150 m
- zgodnie z wypisem z rejestru gruntów działki nr 411 i 412, obręb Grala-Dąbrowizna, stanowią łąki trwałe klasy czwartej ŁIV - 0,1038 ha oraz pastwiska trwałe klasy piątej PsV - 0,1210 ha. Powierzchnia do KRUS 0,0969 ha przeliczeniowego
- dojazd: drogą wojewódzką nr 803 do Grali-Dąbrowizny i następnie 180 metrów drogą gruntową gminną. Do miejsca zjazdu z drogi wojewódzkiej prowadzi nawigacja Google Maps, współrzędne 52.077981, 22.110237 Dokładne wskazówki dojazdu znajdują się w jednym z załączonych zdjęć.
- przeznaczenie: Studium, tereny rolne
- okolica: Urząd Gminy Skórzec - 4,2 km, Siedlce - 17 km; Autostrada A2 węzeł "Swoboda"- 10 km

Zachęcam do samodzielnego oglądania nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.

  • Grala-Dąbrowizna, gmina Skórzec, powiat siedlecki
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2248 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Numer ewidencyjny działki: 411, 412
  • Długość: 150 m, szerokość: 16 m
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.