Kondratki

działka rolna na sprzedaż

Działka rolna Kondratki
Cena
69 000
Powierzchnia
1.25 ha
Cena za m²
6
Kondratki · 69 000 zł
Działka rolna Kondratki. Zdjęcie 1
Działka rolna Kondratki. Zdjęcie 1

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 19/1 i powierzchni 1,2479 ha (wymiary 70 m x 178 m), położonej w miejscowości Kondratki, gmina Michałowo, województwo podlaskie. Działka położona przy drodze gruntowej w otoczeniu malowniczych pól i lasów.

Nieruchomość przeznaczona jest pod tereny rolne, położona w obszarze terenów perspektywicznej eksploatacji kruszywa grubego. Przez działkę przebiega gazociąg wysokiego ciśnienia DN 1400 "Jamał" oraz linia elektroenergetyczna 15 kV.

Nieruchomość stanowią następujące klasy gruntów :
- RV  1,0579 ha
- RVI  0,1900 ha
 
LOKALIZACJA:
- Gródek 22 km 
- Michałowo 26 km,
- Białystok 60 km

Istnieje możliwość dokupienia działki 7/1 z siedliskiem o o powierzchni 1,71 ha położonej w miejscowości Kondratki - cena 95000 zł.

Zapraszam do kontaktu: 
Tomasz Kulfan
tel. [numer]

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja Nr 27425 wydana przez PFRN

  • Kondratki, gmina Michałowo, powiat białostocki
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 12479 m² (1.25 ha).
  • Długość: 178 m, szerokość: 70 m
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.