Działka na sprzedaż bez pośredników
Ględy  

NOWA OFERTA
Działka rolna Ględy. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Ględy

199 000
66 zł/m²
3 020
Ględy - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

🌿 Mazury – wyjątkowa działka z mediami | Ględy gm. Łukta | blisko jezior i Ostródy 🌿

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka nr 71/18 o powierzchni 0,3020 ha (3020 m²), znajdująca się w miejscowości Ględy, gmina Łukta, woj. warmińsko-mazurskie.

✨ Atuty działki:
✔ media na działce – prąd i woda
✔ bezpośredni dostęp do drogi gminnej
✔ spokojne i przyjazne sąsiedztwo
✔ w pobliżu zabudowa jednorodzinna
✔ cicha, zielona i bezpieczna okolica
✔ idealna pod dom całoroczny, siedlisko lub rekreację
✔ duży potencjał inwestycyjny

📍 Świetna lokalizacja:

* blisko jezior i terenów rekreacyjnych
* szybki dojazd do Ostródy
* niedaleko Łukty oraz miejscowości turystycznych
* idealne miejsce dla osób ceniących naturę, ciszę i odpoczynek

🌾 Wokół działki znajdują się tereny zielone, pola oraz spokojna zabudowa, co zapewnia wyjątkowy klimat i komfort wypoczynku.

Działka położona jest w malowniczej części Mazur, w otoczeniu zieleni i spokojnej zabudowy mieszkalnej. Doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestycyjnie.

📐 Powierzchnia: 3020 m²
📍 Numer działki: 71/18
📖 Księga wieczysta bez obciążeń

💰 Cena: 199 000 zł – do negocjacji

📞 Kontakt: [numer]

Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia działki na żywo.

  • Ględy, gmina Łukta, powiat ostródzki  
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 020 m²  
  • Numer ewidencyjny działki w geoportal.gov.pl 0003
  • Numer ewidencyjny działki 71/18
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda nieprzyłączona, prąd nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat