Działka na sprzedaż bez pośredników Naprawa
244 000 zł
74 zł/m²
3 300 m²
Naprawa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry,
sprzedam działkę rolną o powierzchni 33a, działka składa się z 2 działek o numerach 1094/6 o powierzchni 27a oraz 1094/7 o powierzchni 6a.
Na ostatnich 3 zdjęciach jest działka rolna nr 1148/3 o powierzchni 29a.
Dojazd drogą gminną utwardzoną.
Widok na Tatry i Babią Górę, idealna pod domek letniskowy.
Cena 8000 zł za 1ar.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
-
Naprawa, gmina Jordanów, powiat suski
-
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3 300 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
49000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
49000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości