Działka na sprzedaż bez pośredników Frednowy
415 000 zł
8 zł/m²
50 000 m²
Frednowy
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam ziemię orną o powierzchni 5 ha. Klasa IV/V w miejscowości Frednowy, gmina Iława. Proszę dzwonić w razie pytań. Cena: 83 000 zł za ha. Ziemia dostępna od zaraz! Ziemia uprawiana na bieżąco.
-
Frednowy, gmina Iława, powiat iławski
-
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5 ha (50 000 m²)
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
83000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
83000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości