Działka na sprzedaż bez pośredników Zabrze Biskupice ul. Wojciecha Drzymały
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam ogródek działkowy o pow. 529 m², zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul. Drzymały w Zabrzu-Biskupicach, działka nr 103. Do działki doprowadzona jest woda i prąd.
Teren działki zabudowany jest:
- Altana murowana (w bryle budynku usytuowany jest pokój całkowicie urządzony wraz kominkiem, WC, pomieszczenie na sprzęt ogrodniczy).
- Na terenie działki znajduje się pawilon ogrodowy.
- 4 pojemniki na odpady zielone, każdy o pojemności 800l.
- Urządzone miejsce na jacuzzi. W cenie dorzucam dmuchane jacuzzi 4-osobowe, 2-letnie.
W 2022r. przeprowadzony został remont dachu z częściową wymianą konstrukcji i pokryciem blachą. Zamontowano nowe orynnowanie z montażem dwóch pojemników na deszczówkę. W altance wymieniono część mebli na nowe, została również wymieniona lodówka oraz zakupiona mikrofala. Dmuchane jacuzzi 4-osobowe firmy Bestway, 2-letnie.
Ponadto na terenie działki znajdują się liczne nasadzenia krzewów owocowych i ozdobnych, w tym 2 jabłonie i 2 wiśnie.
Wymieniona cena obejmuje bogaty zestaw narzędzi i urządzeń ogrodniczych (w tym min. nową kosiarkę spalinową, wertykulator, elektryczne nożyce do cięcia żywopłotu, dmuchawę do liści itp.).
Nadmieniam, że działka jest ubezpieczona od zdarzeń losowych, dewastacji i kradzieży z włamaniem. Obecne ubezpieczenie obowiązuje do 17.03.2027r.
-
ul. Wojciecha Drzymały, Zabrze Biskupice
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 529 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
13000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż