Działka na sprzedaż bez pośredników Toruń ul. Słowicza
65 000 zł
210 zł/m²
310 m²
Toruń, Słowicza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę rekreacyjną przy ul. Słowiczej w Toruniu. Usytuowanie i sąsiedztwo lasu gwarantują ciszę i świeże powietrze. Domek z tarasem wyposażony w kuchnię i pomieszczenie gospodarcze z toaletą. Na działce pobudowano grill, wędzarnię i kompostownik. Ziemia przygotowana do zasiewu/zasadzenia warzyw wg uznania. Zapraszam do oglądania i zakupu, bo cena przystępna. Ogłoszenie grzecznościowe- kontakt wyłącznie telefoniczny.
-
ul. Słowicza, Toruń
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 310 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
13000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
13000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości