Działka na sprzedaż bez pośredników Sopot Sopot Górny ul. Mikołaja Reja
70 000 zł
219 zł/m²
320 m²
Sopot Sopot Górny, Mikołaja Reja
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę przy ulicy Reja, przy lesie, w Sopocie. Powierzchnia 320 m2.
Działka jest cały dzień nasłoneczniona, ma podłączony prąd.
Zapraszam do kontaktu.
[numer]
-
ul. Mikołaja Reja, Sopot Sopot Górny
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 320 m²
-
Media prąd
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości